Loading...
O mnie 2017-10-02T18:30:09+00:00

Nazywam się Ewelina Łoboz.

Wykształcenie:

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam podczas studiów dziennych na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ukończyłam również czteroletni specjalistyczny kurs psychoterapii w ramach Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Posiadam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, który upoważnia mnie do samodzielnego prowadzenia psychoterapii (nr certyfikatu 261).

Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Superwizja jest spotkaniem psychoterapeuty z osobą posiadającą certyfikat superwizora psychoterapii i polega na konsultowaniu swojej pracy w kwestiach związanych z prowadzeniem terapii. Stała superwizja, której się poddaję gwarantuje wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług psychoterapeutycznych.

Doświadczenie zawodowe:

Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Leczenia Nerwic w ośrodku „Feniks” w Gliwicach, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, diagnostykę psychologiczną oraz poradnictwo psychologiczne. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresję i zaburzenia osobowości.

W ramach tego samego ośrodka zajmuję się również psychoterapią grupową, psychoedukacją i konsultacjami indywidualnymi dla pacjentów Dziennego Oddziału Psychiatrycznego z rozpoznaniem schizofrenii.

Pracuję także w Poradni Psychologicznej „Remedium” w Pyskowicach, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i udzielam porad psychologicznych.

Jestem również wykładowcą na kierunkach psychologia oraz pedagogika w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gliwicach.

Ponadto zajmuję się prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów dla dorosłych i młodzieży w zakresie rozwoju osobistego – treningu umiejętności interpersonalnych, asertywności, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem oraz innych, w zależności od zgłoszonych potrzeb klienta.

Ewelina Łoboz Psycholog Psychoterapeuta Gabinet Zmiana